Litoměřice

02.05.2023

Litoměřice jsou město ležící v Ústeckém kraji v České republice. Nachází se na levém břehu řeky Labe, přibližně 64 kilometrů severozápadně od Prahy. Litoměřice jsou se svými cca 24 000 obyvateli největším městem litoměřického okresu.

Historie Litoměřic sahá až do 10. století, kdy byly významným centrem obchodu a obchodu v regionu. Litoměřice byly po staletí významným kulturním, vzdělávacím a náboženským centrem, ve městě se nachází řada kostelů, klášterů a škol.

Dnes jsou Litoměřice oblíbeným turistickým cílem, známé svou krásnou architekturou, historickými památkami a malebnou polohou podél řeky Labe. Mezi nejvýznamnější památky města patří hrad Litoměřice, kostel sv. Štěpána a gotická katedrála sv. Vavřince.

Celý článek »

Lovosice

02.05.2023

 

 

Industriální zóna Lovosice se nachází v severočeském regionu Ústeckého kraje. Je to jedna z nejvýznamnějších průmyslových zón v České republice a nabízí vynikající podmínky pro rozvoj průmyslu a obchodu. Zóna má vynikající dopravní dostupnost a blízkost k důležitým komunikačním tepnám, jako jsou silnice a železnice.

V současnosti zde působí mnoho významných firem, jako jsou například Škoda Auto, Foxconn, Continental a další. Tyto firmy zde investují do rozvoje svých výrobních závodů a zaměstnávají stovky pracovníků.

Zóna také nabízí vynikající podmínky pro rozvoj malých a středních podniků, a to díky blízkosti k důležitým obchodním a průmyslovým centerm v regionu.

Výstavba nových průmyslových objektů a rozšiřování stávajících závodů v zóně přináší řadu příležitostí pro rozvoj průmyslu a obchodu v regionu a přispívá k hospodářskému rozvoji celého kraje.

V blízkosti zóny se také nacházejí řada služeb, jako jsou hotely, restaurace a obchody, které usnadňují život a práci zaměstnanců a podnikatelů působících v zóně.

V závěru lze říci, že industriální zóna Lovosice je vynikajícím místem pro rozvoj průmyslu a obchodu v České republice a představuje významný přínos pro hospodářský rozvoj celého kraje.

Celý článek »

Vinařské Litoměřice 25. června 2021

12.04.2021

Devatenáctý ročník vinařské výstavy a soutěže o nejlepší vína patří již k tradiční akci v Litoměřicích, která se těší velké oblibě.

Celý článek »

Lafarge Cement a.s.

12.04.2021

Cementárna se nachází na území obce Čížkovice a Sulejovice. V blízkosti se vyskytuje rozsáhlé ložisko druhohorních vápencových slínů.

Celý článek »

Pila Labe Wood ve Štětí

17.02.2021

V březnu 2020 byla dokončena stavba a zahájiíl se provoz nové moderní pily ve Štětí. Po zkušebním provozu byla 7. října 2020 slavnostně otevřena.

Celý článek »

Nabídka ubytování pro firmy a pracovní pobyty

17.02.2021

Vážení hosté, jestliže sháníte ubytování pro sebe, nebo své zaměstnance na pracovní cestě je náš pension ideální volba. Cenu ubytování rádi upravíme tak, aby vyhovovala vaší normě, samozdřejmě zohledníme délku pobytu a počet osob.

 

Celý článek »

Cyklo okruh Litoměřice - Nučnice - Nučničky - Terezín - Litoměřice

17.02.2021

Během cyklovýletu navštívíme dvě historická města u soutoku Ohře a Labe. Trasa je zcela rovinatá, z velké části vede po Labské cyklostezce, zbytek po vedlejší silnici s malým provozem.

Celý článek »

Litoměřický hrozen 15.8.2020

05.08.2020

Velmi oblíbená jednodenní degustační a prodejní výstava pro všechny milovníky vína.

Celý článek »

Litoměřický hrozen 2020

05.08.2020

Degustační a prodejní výstava pro všechny milovníky vína.

Celý článek »

Vinobraní Litoměřice 2020

27.05.2020

Litoměřické Vinobraní 2020 se koná 18. a 19. září. Do Litoměřic zamíří jako obvykle tisíce návštěvníků aby ochutnali to nejlepší z letošní slizně českých a moravských vinařů.

Celý článek »

Výstava Tržnice Zahrady Čech

06.03.2020

Tradiční výstava Tržnice Zahrady Čech kombinovaná s výstavou Bydlení na Zahradě Čech odstartují jarní sezónu pro všechny zahrádkáře, chalupáře, pěstitele i kutily.

 

Celý článek »

Nový rok s novu prezentací

16.01.2019

Připravili jsme pro vás nový, přehledný web s kompletně přepracovaným designem a strukturou.

Celý článek »